Zowie XL2546 – monitor dla e-sportowców

Zowie XL2546 na polski rynek po tym, jak zadebiutował w trakcie tegorocznego turnieju DreamHack Atlanta 2017.

Monitor Zowie XL2546 pracuje z natywną częstotliwością odświeżania 240 Hz, która zapewnia większą płynność ruchu w grach wykorzystujących technologię DyAc (Dynamic Accuracy), dodatkowo zwiększającą ostrość obrazu dynamicznych scen ruchu. Aby w pełni wykorzystać zalety tego monitora, należy upewnić się, że używana przez nas karta graficzna będzie w stanie przetworzyć co najmniej 240 klatek na sekundę.

Producent zwraca uwagę na 5 kluczowych cech, którymi Zowie XL2546 wyróżnia się na tle konkurencji:

Szybki przełącznik trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S Switch) – nowy przełącznik jest wyposażony
w pięć przycisków, co pozwala dostosować i zapisać ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień, eliminując żmudny proces regulacji monitora. Płynne przełączanie pomiędzy trybami pracy – również w trakcie gry – jest szybkie i proste. Zapisane w pamięci ustawienia można łatwo przenieść i wykorzystać na innym monitorze np. na treningu czy w trakcie turnieju.

Regulowana osłona ekranu – ułatwia skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu..

20 stopniowa regulacja jaskrawości kolorów – ta funkcja dostępna w menu ekranowym pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości, dostosowanej do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer – funkcja „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach
np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu – XL2546 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm zapewnia powtarzalność ustawień. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

Monitor trafił już do polskiej dystrybucji, można go kupić w cenie 2229 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz