Zoom.me w wersji XXL

Pamiętasz cyfrową ramkę zaprojektowaną przez Mateusza Kusznierewicza? Podobny sprzęt właśnie trafił na Kickstartera.

Znasz  to uczucie: chciałbyś podzielić się z bliskim zdjęciami, ale na ekranie smartfona nie wyglądają tak dobrze, jak po wydrukowaniu. Albo twoi rodzice stronią od technologii, dlatego wysyłanie im zdjęć przez maila mija się z celem. Rozwiązaniem problemu miała być ramka Zoom.me, którą „zaprojektował” Mateusz Kusznierewicz, ale nie przyjęła się zbyt dobrze na rynku. Twórcy Acanvas chcą wypromować podobny sprzęt ale w znacznie większej i bardziej zwariowanej wersji.

Acanvas współpracuje z aplikacją z bogatą bazą dzieł sztuki, która pozwoli ci jednym kliknięciem wyświetlić słynne obrazy w swoim domu. Oprócz tego pozwala także wysyłać zdjęcia korzystając z sieci Wi-Fi.

Ramka ma przekątną 23″, wyświetla zdjęcia w rozdzielczości FullHD i najlepiej sprawdza się na ścianie, gdyż… wyposażono ją w system inteligentnego ładowania. Zamiast kuć w ścianie, by podpiąć ją do prądu bądź szpecić salon kablem nieustannie podpiętym do gniazdka, zastosowano tu technologię ładowania indukcyjnego. Obraz-ekran wieszasz nad gniazdkiem, do którego podpinasz ładowarkę indukcyjną. W nocy, gdy bateria Acanvas rozładuje, z ramki wysuwa się przystawka ładująca, która wpada w komorę ładowania i powoli doładowuje baterię. Po wszystkim kabel samoczynnie zwija się i chowa pod ekran. Sprytne.

Za taką wielką ramkę przyjdzie ci sporo zapłacić: Acanvas kosztuje 400 dolarów i trafi do sprzedaży wyłącznie wtedy, kiedy uda się pomyślnie zakończyć zbiórkę na Kickstarterze.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz