Zobacz Samsunga Galaxy S9 przed premierą

Samsung stworzył aplikację, w której można obejrzeć jego najnowszego smartfona.

25 lutego Samsung oficjalnie zaprezentuje światu swoje najnowsze dzieło, telefon Galaxy S9. O tym urządzeniu plotkuje się od dawna i w zasadzie wiemy już o nim niemal wszystko z nieoficjalnych źródeł. Jak się jednak okazało, plotki o wyglądzie tego telefonu można potwierdzić u samego źródła – użytkownicy XDA Developers odkryli cyfrowy wizerunek smartfona w aplikacji Unpacked 2018, którą Samsung przygotował z okazji oficjalnej premiery urządzenia.

Choć dostęp do wirtualnego wizerunku telefonu jest jeszcze zablokowany, udało się dotrzeć do niego przeglądając kod źródłowy oprogramowania. Telefon możemy oglądać w rzeczywistości rozszerzonej i sprawdzić, jak leżałby w naszej dłoni. Możemy także zmieniać kolory obudowy, aby znaleźć tę, która podoba nam się najbardziej.

Nie liczymy na to, że Samsung w jakikolwiek sposób odniesie się do tego przecieku, data oficjalnej premiery urządzenia jest tak bliska, że lada moment wszystko stanie się jasne. Za cztery dni korporacja zaprezentuje następcę modelu Galaxy S8 i opowie nam o wszystkich jego funkcjach. Prawdopodobnie poznamy także sugerowaną cenę oraz datę wprowadzenia S9 do sprzedaży.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz