Znamy datę premiery LG G6

Już za kilka tygodni LG zaprezentuje swój nowy supertelefon.

Pierwsze tegoroczne targi technologiczne mamy już za sobą, CES 2017 dobiegają powoli końca, ale ci, którzy liczyli na głośne premiery smartfonów, mogą czuć się nieco rozczarowani. Coroczna impreza w Las Vegas to bardziej pokaz pobożnych życzeń producentów niż czas oficjalnej prezentacji urządzeń z głównego nurtu technologicznego.

Na szczęście już za kilka tygodni rozpoczną się kolejne istotne targi, Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, które poświęcone będą technologiom mobilnym. Od kilku tygodni spekulowało się, że właśnie podczas MWC poznamy następcę modułowego LG G5, ale były to tylko plotki. Plotki, które zdają się właśnie potwierdzać. Jak przekazał serwis Pocketnow, „dobrze poinformowani południowokoreańscy dziennikarze” potwierdzają, ze w trakcie barcelońskich targów LG zaprezentuje urządzenia z linii G6. Podano także domniemaną datę premiery, telefon ma trafić do sprzedaży już 10 marca. Niestety, tkwi tu mały kruczek – w tym terminie telefon będzie dostępny wyłącznie w Południowej Korei.

Przy okazji informatorzy potwierdzili kilka przecieków na temat tego sprzętu. LG G6 odejdzie od modułowej konstrukcji wprowadzonej w serii G5 i zostanie wyposażony w 5,7-calowy ekran QHD. go.Na więcej szczegółów i ostateczne potwierdzenie tych plotek przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka tygodni, gdyż targi MWC 2017 rozpoczynają się dopiero 27 lutego.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz