Zeszyt, którzy działa w chmurze

Spisałeś klasyczne zeszyty na straty i twierdzisz, że twój telefon jest od nich lepszy? To spójrz na to cudo, które doskonale współpracuje z chmurą danych.

Tak, z chmurą, Rocketbook Wave to zeszyt zaprojektowany tak, by pozwalał szybko  przesyłać notatki do sieci i katalogować je według twojego uznania. Nie, nie wykorzystuje skomplikowanej elektroniki ani magicznych sztuczek, cała jego magia polega na doborze odpowiednich materiałów oraz właściwym długopisie, który znika pod wpływem ciepła. Ach, no i jeszcze są te sprytne ikonki na dole każdej kartki, za pomocą których nadajesz kategorię swoim notatkom. Jak to działa?

Zacznij od narysowania czegoś lub zanotowania przy pomocy długopisów Pilot Frixon. Następnie zaznacz na  symbolach na dole kartki, do jakiego programu chcesz wysłać notatkę. Następnie zrób zdjęcie stronie, aplikacja zrobi resztę – wykadruje zapiski i prześle je tam, gdzie zechcesz (w aplikacji ustalisz, co oznacza każda ikonka). A jeśli skończą ci się kartki w zeszycie, zamiast kupować nowy – włóż Rocketbook Wave do mikrofalówki, by w kilka chwil wymazać wszystko, co zapisałeś w tym notatniku. Magia? Nie, technologia!

O dziwo najwięcej magii tkwi w samym atramencie Frixon, a nie notatniku. Pilot opracował go tak, by zanikał w wysokiej temperaturze, dlatego nawet jeśli piszesz nim w zwykłym zeszycie, możesz wymazać tusz – wystarczy potrzeć o kartkę gumową końcówką długopisu, by tarcie rozgrzało atrament do odpowiedniej temperatury. Rocketbook Wave zaprojektowano po to, byś mógł bezpiecznie włożyć go do mikrofali, by wytrzymał wiele cyklów czyszczenia, a jego kartki pozwoliły szybko i łatwo kategoryzować zapiski. Choć nie jest aż tak magiczny jak tusz Frixon, w parze z długopisem tworzy duet wprost doskonały.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz