Zegarek sportowy dla najbardziej wymagających

Biegacze mają już multum zegarków, które usprawnią ich trening. Czas na sprzęt dla bardziej wymagających.

Nixon Mission to zegarek z Androidem Wear pomyślany o tych sportowcach, którzy preferują nieco bardziej ekstremalną aktywność fizyczną, niż szybkie przebieranie nogami. Jeśli jesteś pasjonatem nurkowania, surfingu czy snowboardu, powinieneś przyjrzeć się temu maleństwu, zwłaszcza ze wyposażono go w najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, zaprojektowany specjalnie z myślą o gadżetach do noszenia. Dzięki nowemu układowi wytrzyma bez ładowania znacznie dłużej niż zegarki z procesorem Snapdragon 400, który stworzono nal smartfonów i został tylko zaadaptowany do zegarków.

Nixon Mission to szwajcarska jakość w każdym aspekcie – nie tylko wyposażono go w okrągły ekan AMOLED chroniony szkłem Gorilla, wyposażono go także w masę czujników, które zmierzą twoją aktywnośc w najbardziej ekstremalnych sytuacjach oraz tak szczelną obudowę, że możesz z nim nurkować do głębokości 100 metrów. Oprócz tego zrobi wszystko to, co twoje delikatne i eleganckie zegareczki od azjatyckich producentów – pokaże godzinę, powiadomienia, zliczy kroki i pozwoli odbierać połączenia oraz kontrolować muzykę.

Mission2

Teraz pozostaje tylko podjąć najtrudniejszą decyzję – kupić pomarańczową wersję, czy szarą? A może chcesz wyróżnić się i samemu dobrać pasek do koperty na stronie producenta? Masz jeszcze chwilę na zastanowienie się; zegarek zadebiutuje za kilka miesięcy, wtedy też poznamy jego oficjalną cenę.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz