Zegarek dla narciarzy

Twój superzaawansowany zegarek świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń na siłowni, lecz na nartach jest bezużyteczny. Może zainteresuje cię YodelUP?

Ten kickstarterowy projekt to niezbędnik każdego nowoczesnego narciarza, połączenie nowoczesnej technologii oraz sportowej wygody. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o inteligentnym zegarku, który sprawdziłby się na stoku, YodelUP jest dokładnie tym, czego szukasz. Ten wielki przyjaciel każdego narciarza posłuży ci jako poręczne walkie-talkie i pozwoli kontrolować muzykę, której słuchasz podczas szusowania po alpejskich trasach.

YodelUP zaprojektowano do zakładania bezpośrednio na rękawice narciarskie, a dzięki odpornej na zalanie i uderzenia obudowie nie straszne będą mu nawet najbardziej ekstremalne zjazdy. Być może nie jest tak funkcjonalny jak najnowsze smartwatche, ale wyposażono go w najważniejsze funkcje, których możesz potrzebować na stoku. Wystarczy sparować go ze smartfonem, by szybko i łatwo komunikować się ze znajomymi czy zmieniać odtwarzaną muzykę.

Może nie przyćmi Apple Watcha, ale na stoku sprawdzi się wyśmienicie – o ile dasz szansę projektowi i wesprzesz go kwotą co najmniej 79 dolarów na stronie Kicstartera.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz