Zdjęcia zegarków Google

Do sieci przedostały się zdjęcia przedstawiające zegarki Google.

Android Wear 2.0 ma być systemem, który w końcu pozwoli firmie Google wypromować gadżety do noszenia. O samym systemie jak i o promujących go zegarkach wiemy od dawna, niestety nie mieliśmy pojęcia, jak będą wyglądać same urządzenia, które dla wyszukiwarkowego giganta wyprodukuje LG. Na szczęście serwis Techno Buffalo dotarł do fotografii, które mają przedstawiać wsp[omniane zegarki. Zdjęcia nie są najwyższej jakości, ale widać na nich najważniejsze elementy charakteryzujące nowe gadżety: okrągły ekran oraz cyfrową koronę, która posłuży do poruszania się po menu.

Po lewej stronie widać prostszy model, LG Style wyposażony w 1,2-calowy ekran o rozdzielczości 360×360 pikseli, 512 MB pamięci RAM, 4GB pamięci flash oraz baterię o pojemności 240 mAh. Po prawej widzimy zaś LG Sport, zegarek skierowany do bardziej wymagającego klienta. Oprócz większego wyświetlacza 1,38″ o rozdzielczości 480×480 pikseli może pochwalić się obecnością modułów LTE, GPS i pulsometru. Pod obudową znalazło się miejsce na pojemniejszą baterię 430 mAh oraz 768 MG pamięci RAM.\

Ani LG ani Google w żaden sposób nie komentuje tych przecieków i wcale nas to nie dziwi – zegarki zostaną oficjalnie zaprezentowane już 9 lutego. Za dwa tygodnie przekonamy się, czy nowe gadżety do noszenia z systemem Android Wear 2.0 rzeczywiście będą taką rewolucją, jak twierdzą ich twórcy.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz