Zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Active

Samsung Galaxy S7 był odporny na zanurzenie czy zalanie. Ale przy modelu Active wydaje się delikatny jak cieniutka tafla szkła.

Najnowsze smartfony z najwyższej półki są kierowane do klientów, którym zależy na pięknym wyglądzie, szybkich podzespołach oraz innowacyjnych funkcjach. Niestety takie sprzęty mają jedną zasadniczą wadę – im są piękniejsze, tym mniej wytrzymałe. Na to na szczęście znajdzie się rada.

Samsung ma w swoim portfolio smartfony S z linii Active, czyli wydajne smartfony dla tych, którzy oczekują od swojego sprzętu jak największej wytrzymałości. Wkrótce firma zaprezentuje kolejny model z tej linii, S7 Active, o którym plotki krążą już od kilku tygodni. Dziś wiemy już, jak będzie wyglądał – nie tylko dzięki pokątnie zrobionym zdjęciom, lecz także dzięki materiałom marketingowym, które wyciekły do sieci.

Za przeciek odpowiedzialny jest @evleaks, który już nie raz na swoim twitterowym profilu prezentował plotki na temat nowych smartfonów czy tabletów.

Samsung na razie milczy zarówno na temat specyfikacji, jak i samego istnienia sprzętu, choć możemy być pewni, że prędzej czy później ten sprzęt trafi do sprzedaży – w końcu urządzenie pojawiło się w aplikacji Samsunga do obsługi słuchawek z serii Level na liście obsługiwanych urządzeń. Dziś możemy podejrzewać, że będzie to 5,1-calowy smartfon w sztywnej, wytrzymałej obudowie, która ochroni go przed wodą i pyłem. Na potwierdzenie reszty specyfikacji musimy poczekać, aż Samsung  – albo @evleaks – ujawni więcej szczegółów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz