Zautomatyzuj swoje serce

To nie jest klasyczna opaska sportowa. To gadżet, który rozumie twoje serce.

Niech Bóg błogosławi alkohol: powód i rozwiązanie wszystkich problemów.
Szczerze? Wychylenie setki nie sprawi, że stres zniknie. Niestety, sztuczka z wyobrażeniem sobie, że słuchacze siedzą w samej bieliźnie, też nie pomaga. Obie metody jednocześnie? Słaby pomysł. Kiedy strzelisz kielicha i wyobrazisz sobie, że twój umięśniony kumpel siedzi w samych bokserkach i spogląda na ciebie, nie wydusisz z siebie ani słowa. Na szczęście jest gadżet, który pozwoli ci rozluźnić się przed ważnym wystąpieniem: Doppel.

Opaska sportowa? Dziękuję, mam alergię na wysiłek fizyczny.
To zabawne, ale odrobina sportu mogłaby ci pomóc, krótki spacer wydzieliłby endorfinę i zniwelował stres, który pojawia się, gdy odpalasz PowerPointa . Ale Doppel nie jest opaską sportową, choć za jego stworzeniem stoi całkiem sprytna technologia. Ten gadżet wibruje rytmicznie na twoim nadgarstku, a drgania te są przekazywane do serca, które dostosowuje do nich twój puls. Kiedy nerwy zaczynają cię zżerać, albo w brzuchu pojawiają się motyle – Doppel wchodzi do gry, aby cię uspokoić.

Czyli mogę usunąć tę aplikację motywacyjną z telefonu? W końcu!
Nie tak szybko. Doppel pomoże zwalczyć stres, ale nie poradzi sobie ze złością oraz innymi emocjami, które wyprowadzają cię z równowagi – wciąż musisz dbać o swoje zdrowie psychiczne, aby nie zwariować. Pomyśl o nim jako o kolejnej broni w twoim antystresowym arsenale. A jeśli masz tendencję do przysypiania w ciągu dnia, odpal apkę i poproś, aby wibracjami zachęciła cię do pracy. Najpiękniejsze w Doppelu jest to, że jest bezpieczny i przystępny cenowo – kupisz go w przyszłym roku za 179 $.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz