Zapowiedziano nowego Fallouta

Kolejna odsłona tej postapokalitycznej produkcji będzie nazywać się Fallout 76.

Od wydania ostatniego Fallouta minęły już prawie trzy lata i wielu graczy zastanawiało się, kiedy poznamy jego następcę. Na początku tygodnia firma Bethesda opublikowała na swoim profilu twitterowym dość enigmatyczną grafikę, nawiązującą swoją stylistyką do oprawy graficznej kultowej serii. Przez kilka dni na temat projektu budowano napięcie, aż w końcu padła zapowiedź, na którą tak wielu graczy czekało od dawna.

Nowy Fallout zostanie zaprezentowany na targach E3 podczas konferencji prasowej organizowanej przez Bethesdę. Zaskoczeniem może być jednak tytuł produkcji, gdyż gra będzie nazywać się Fallout 76. To tyle, jeśli chodzi o oficjalne informacje, w sieci pojawił się co prawda pierwszy film promujący tę grę, ale nie wyjaśnia on nic na temat modelu rozgrywki czy historii, z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Za to internet huczy od plotek i przecieków, które nie wszystkim mogą przypaść do gustu.

Mówi się, że nowy Fallout będzie opowiadał historię rozgrywającą się setki lat przed wydarzeniami z Fallouta 4, zaś sama rozgrywka zmieni się diametralnie – będziemy mieli tu do czynienia z grą wieloosobową z gatunku survival RPG. Podobno historia wciąż ma odgrywać najważniejszą rolę w produkcji, ale należy pamiętać, że są to tylko i wyłącznie niepotwierdzone plotki. O tym, jak faktycznie będzie prezentował się nowy Fallout, dowiemy się podczas prezentacji, którą zaplanowano na 10 czerwca.

Ale jeśli sam tytuł i lakoniczny zwiastun wystarczą, aby zachęcić cię do zakupu, już teraz możesz złożyć zamówienie przedpremierowe na Amazonie. Tylko nie narzekaj później, że nie takiego produktu się spodziewałeś – tak wygląda kupowanie kota w worku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz