Zapisz się do bety GeForce NOW, aby grać na starym pececie w najwyższej jakości

Autor 08/01/18 Rozrywka Brak komentarzy

Komputer nie spełnia minimalnych wymagań najnowszych gier? Od teraz możesz wykorzystać moc kart graficznych GeForce GTX za pośrednictwem usługi GeForce NOW.

Rozpoczyna się okres otwartych testów wersji beta usługi strumieniowania gier, która jest zgodna z większością komputerów biurkowych i laptopów z systemem Windows.  GeForce NOW pozwala graczom korzystać z gier oferowanych w wielu sklepach cyfrowych. Od dziś jest to również katalog gier z platformy Uplay, czyli tytułów dla komputerów PC wydawanych przez firmę Ubisoft.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością zaoferowania dostępu do gier PC z platformy Uplay, takich jak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege graczom, którzy nie dysponują wydajnymi komputerami. Od teraz nasze gry są dostępne dla znacznie większej liczby użytkowników komputerów PC i Mac”, powiedział Chris Early, wiceprezes ds. współpracy partnerskiej i przychodów w firmie Ubisoft. „NVIDIA stworzyła wysokiej jakości rozwiązanie, które pozwala strumieniować najlepsze tytuły z franczyz Ubisoft”.

Nowy sposób na granie

GeForce NOW daje graczom swobodę korzystania z gier w wysokiej jakości praktycznie gdziekolwiek. Dzięki tej usłudze użytkownicy komputerów PC lub Mac mogą łączyć się z superkomputerami w chmurze obliczeniowej, która pozwala na strumieniowanie gier w rozdzielczości 1080p nawet z jakością 120 kl./s. Ponieważ obliczenia są realizowane w centrach danych NVIDIA, gracze mogą grać w najnowsze tytuły z maksymalnymi ustawieniami i wysoką płynnością nawet na komputerach wyposażonych w mało wydajne zintegrowane karty graficzne.

Wystarczy połączyć usługę GeForce NOW z własną biblioteką gier z popularnych platform, takich jak Uplay czy Steam, i zacząć rozgrywkę. Przewidziano także możliwość bezpośredniej instalacji gier „free to play”. GeForce NOW pozwala szybko rozpocząć grę, ponieważ wszystkie czynności obsługowe są realizowane bez interwencji gracza. Łatki i aktualizacje sterowników są instalowanie automatycznie, a ponadto system obsługuje zapisy gry w chmurze, pozwalając na granie na różnych platformach.

Dostępność

Publiczna wersja beta usługi GeForce NOW jest obecnie dostępna dla większości regionów Ameryki Północnej i krajach Europy. Aplikacja GeForce NOW jest dostępna w językach angielskim, francuskim i niemieckim, a gry w usłudze są dostępne w wielu różnych wersjach językowych.

„Możliwość zagrania w Paragon i Fortnite za pośrednictwem usługi GeForce NOW firmy NVIDIA to świetna zabawa”, powiedział Mark Rein, wiceprezes Epic Games. „Gry działają bardzo płynnie nawet na moim Macbooku Air, dzięki czemu mam wrażenie jakbym uruchomił je na mocnym sprzęcie. Dobra robota, NVIDIA!”

Ze względu na ogromne zainteesowanie prowadzone są zapisy na dostęp do wersji beta. Nvidia zaprasza do zapisania się na listę wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnej wersji beta dla komputerów PC lub Mac.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz