Zamki Augusta zadbają o nasz dom

Ten zamek chce rozwiązać problem, który dręczy nas od lat.

Jeśli czytasz ten tekst w pracy, chciałbym zadać ci jedno proste pytanie: czy zamknąłeś drzwi, wychodząc z domu? Prawdopodobnie połowie czytelników właśnie podskoczyło ciśnienie i zastanawiają się, czy mają jeszcze do czego wracać. Większość z nas zamyka drzwi odruchowo i nawet nie zdaje sobie sprawy z wykonywania tej czynności. Niestety, czasami zdarza nam się o niej zapomnieć, a złodzieje tylko czekają na taką chwilę.

W tym miejscu pojawia się one inteligentne gadżety od firmy August Home. Firma wypuściła do sprzedaży dwa nowe modele, które mają ułatwić nam życie. Smart Lock to odświeżona wersja najtańszego zamka od Augusta, której cenę obniżono z 179 $ do 149 $. Użytkownicy mogą za jego pomocą odblokowywać drzwi oraz rejestrować, kto wchodzi i wychodzi z domu.

Droższy model, August Smart Lock Pro, został skrojony do współpracy z internetem rzeczy, dlatego umożliwia komunikowanie się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii WiFi, Bluetooth, HomeKit czy Z-Wave Plus. Zapłacimy za niego 279$ i podobnie jak tańszy model, może być z łatwością zamontowany na zamku, z którego korzystasz na co dzień.

Wraz z premierą nowych zamków firma wypuściła także unowocześnioną kamerę w judaszu, August Doorbell Cam Pro, która może pochwalić się wbudowanym podświetleniem i czujnikiem ruchu,  który wykryje gości (oraz intruzów), zanim ci w ogóle zbliżą się do drzwi.

Wszystkie gadżety można zakupić na stronie producenta, kamera August Doorbell Cam Pro dostępna jest w przedsprzedaży i będzie wysyłana po 10 października.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz