Zamień komunikację na elektryczną hulajnogę

Firma DGM Distribution wypuściła hulajnogę DGM ES-13, która doskonale sprawdzi się w roli alternatywnego sposobu na dojazdy do pracy.

Rower nie jest jedynym alternatywnym środkiem komunikacji, który dowiezie cię do pracy lub na spotkanie. Jeśli chcesz efektywnie poruszać się po mieście, ale nie chcesz taszczyć ze sobą ciężkiego roweru, możesz zainwestować w poręczną hulajnogę elektryczną. Model DGM ES-13 od DGM Distribution ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko dotrzeć do pracy, ominąć korki i nie przemęczyć się podczas jazdy.

Hulajnogę wyposażono w trzy tryby pracy, z których ten najszybszy pozwoli ci rozpędzić się do 24 kilometrów na godzinę. Stabilną jazdę zapewnią masywne, pompowane koła o średnicy 8,5”, a dzięki składanej konstrukcji możesz bez problemu zabrać ją ze sobą do autobusu, przechowywać w samochodzie lub niewielkiej szafce.

Silnik o mocy 300 W poradzi sobie z podjeżdżaniem pod 15-stopniowe wzniesienia, nie zabrakło także dwóch hamulców: bębnowego załączanego manetką umiejscowioną przy kierownicy oraz nożnego stosowanego w większości hulajnóg. Bateria o pojemności 4400 mAh pozwoli na przejechanie od 15 do 20 kilometrów, w zależności od wybranego trybu. Do pełnego jej naładowania potrzeba ok. 1,5 godziny.

Do dyspozycji otrzymamy także prosty komputer pokładowy pokazujący prędkość, poziom naładowania baterii oraz wybrany bieg. DGM ES-13 wyceniono na 1099 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz