Zakrzywione marzenie graczy

Asus wytacza najcięższe działa i prezentuje technologie, które w tym roku będą walczyły o nasze uznanie. Jednym z nich jest ten monitor.

Historia poniekąd zatoczyła koło. Przed laty na biurkach królowały wypukłe monitory, później prym wiodły płaskie ekrany LCD. Dziś znów zakochujemy się w krągłościach, jednak te współczesne w niczym nie przypominają krągłości kineskopów – producenci oszaleli na punkcie wygiętych ekranów. Takich jak ten w tym monitorze.

Designo Curve MX34VQ to superpanoramiczny 34-calowiec z wygiętą matrycą, który wyświetli treści w rozdzielczości UWQHD (3440×1440) stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. W oczy rzuca się jego futurystyczna obudowa z cienką ramką, ale kusi czymś jeszcze – wewnątrz ukryto głośniki Harman Kardon, które wypełnią pomieszczenie przestrzennym dźwiękiem. A jeśli zastanawiasz się, po co mu tak szeroka podstawka, z pewnością ucieszysz się, gdy dowiesz się, że umieszczono w niej ładowarkę bezprzewodową wykonaną w standardzie Qi.

 

Asus nie zdradził, ile trzeba zapłacić za to cudo, ale z pewnością policzy sobie za ten monitor okrągłą sumkę. Jeśli jesteś miłośnikiem immersyjnej rozgrywki, już teraz zacznij odkładać na MX34VQ.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz