Zagraj to jeszcze raz, Triby

Wielkie, plastikowe pudło przyczepiane do lodówki może kogoś fascynować? Tak, jeśli jest to sprytny głośnik z telefonem.

Spójrz na Triby, ten mały i niepozorny sprzęt to twój domowy komunikator muzyczny, który ułatwi ci porozumiewanie się z najbliższymi. Ma mocny magnes, który pozwoli ci przyczepić go na dowolną metalową powierzchnię oraz mocny głośnik, który rozprowadzi czysty dźwięk po całym pomieszczeniu. A po co miałby to robić? Przede wszystkim po to, by twój partner, dziecko lub rodzice mogli zadzwonić do przylodówkowego głośnika i porozmawiać z całą rodziną zgromadzoną w domu. Odbierze także proste notatki i rysunki ze sparowanych smartfonów i tabletów.

Tak, nie przesłyszałeś się, to taki przerośnięty system głośnomówiący na twoją lodówkę. Ale zanim zaczniesz śmiać się i obrzucać nas obelgami, daj Triby jeszcze jedną szansę. Wiesz, nie bez powodu wtłoczono w tę dziecinną obudowę porządny głośnik. Sprzęt ma wbudowane radio i synchronizuje się ze Spotify, doskonale sprawdzi się jako prosty, kuchenny system audio.

Dla kucharzy, którzy lubią popichcić przy dźwiękach dobrej muzyki, będzie jak znalazł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz