Zachmurz swoje dane

Zamiast przechowywać dane na serwerach wielkich korporacji, stwórz własną, prywatną chmurę i ciesz się nieograniczonym dostępem do plików na całym świecie.

Kto powiedział, że przechowując dane w domu skazani jesteśmy na brzydkie, klockowate urządzenia? Brease wygląda jak mała, plastikowa chmurka wyposażona w cztery porty USB. Zapomnij o uciążliwym przegrywaniu danych z dysków zewnętrznych, z których korzystasz obecnie: po prostu podepnij dysk, a wszystkie pliki natychmiast będą dostępne w internecie.

Konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta, wystarczy zeskanować kod QR Brease, by sparować smartfona z chmurą danych i zacząć działać. Wszystkie pliki są szyfrowane, dzięki czemu niepowołane osoby nie będą miały do nich dostępu. Brease dostępna jest na akcji kickstarterowej jest na akcji kickstarterowej i jeśli zbiórka zakończy się pomyślnie, kupisz ją za 79$.

AKTUALIZACJA: Niestety, akcja nie zakończyła się sukcesem, ale twórcy nie poddają się i zapowiadają, że to jeszcze nie koniec i sprzęt ujrzy światło dzienne. Prawdopodobnie jeszcze raz zadebiutuje na jednym z serwisów crowdfundingowych.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz