Xbox Project Scorpio może być twój za 2099 zł

Jeśli chcesz mieć w domu „prototypowego” Xboksa – spiesz się, liczba tych konsol jest ograniczona.

Nazwy prototypów zazwyczaj brzmią znacznie lepiej niż docelowe produkty. Wolałbyć mieć Chinooka, czy Apple Workgroup Server 95? Chętniej obrabiałbyś zdjęcia w Photoshopie czy w Dark Matter? A może wolałbyś mieś Gamecube’a zamiast Nintendo Dolphina? No dobrze, ostatni przykład może nie jest najlepszy, ale jeśli mielibyśmy wybierać między Xboksem One X i Project Scorpio, nasz wybór z pewnością padłby na tę drugą nazwę. Na szczęście masz wybór.

Microsoft lada moment wprowadzi do sprzedaży swoją najmocniejszą konsolę i chce zachęcić nas do jej zakupu limitowaną edycją o nazwie Xbox One X Project Scorpio Edition. Za sprzęt zapłacimy 2099 złotych i będzie dostępny wyłącznie w przedsprzedaży, kiedy zapas konsol skończy się, będziemy skazani na zakup nudnego Xboksa One X.

Na szczęście przedpremierowa konsola różni się od standardowego modelu wyłącznie wzornictwem oraz specjalnym stojakiem, który pozwoli ustawić ją w pionie, aby dumnie prężyła pierś i była ozdobą całego salonu. Pod każdym innym względem będzie taka jak klasyczny One X: zaoferuje 40% więcej mocy niż PS4 Pro, będzie wyposażona w dysk o pojemności 1TB oraz odtwarzacz płyt 4K Blu-ray.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz