Wzmacniacz za 7 milionów złotych na Audio Video Show

W dniach 17-19 listopada na PGE Narodowym zostanie zaprezentowany najdroższy wzmacniacz na świecie, Opera Only. Jest to flagowe dzieło znanego włoskiego projektanta Andrei Pivetty.

W trakcie tegorocznej edycji targów, uczestnicy Audio Video Show będą mogli osobiście przekonać się o kunszcie i perfekcji ucieleśnionej w najdroższym wzmacniaczu świata – Operze Only. Andrea Pivetta, twórca urządzenia, to prawdziwy znawca swojego fachu. Ponad 25 lat doświadczenia w branży audio zaowocowało powstaniem najbardziej ekspansywnego technologicznie zestawu, gwarantującego niezapomniane brzmienie.

„Wzmacniacz Pivetta Opera Only to prawdziwe technologiczne tour de force. Dech w piersi zapiera nie tylko cena urządzenia, ale przede wszystkim zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sama skala projektu. To Bugatti Chiron świata audio.” – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show. 

Potężny wzmacniacz Opera Only jest w stanie dostarczyć 160 000W mocy maksymalnej lub 120 000W mocy skutecznej (RMS) w trzech konfiguracjach wyjść: 2 x 60 000W, 6 x 20 000W lub 12 x 10 000W. Rozmiary urządzenia zmieniają się w zależności od trybu, w jakim się znajduje. Gdy jest wyłączony, mierzy 125 cm x 190 cm x 125 cm. Natomiast po uruchomieniu, rozsuwane panele powodują zwiększenie tych parametrów do 185cm x 250cm x 185 cm. Opera Only waży 1,5 tony i jest zbudowany m.in. ze stopów aluminium lotniczego oraz stali, co zapewnia elegancki wygląd. Design jest połączeniem sztuki i high-endowych rozwiązań.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz