Wyciekła wizualizacja Samsunga Galaxy S9

Rozpoczynamy falę spekulacji na temat nowego smartfona od Samsunga.

W sieci pojawia się coraz więcej spekulacji na temat Samsunga Galaxy S9. Nic dziwnego, w końcu lada moment sprzęt może trafić na rynek – mówi się o tym, że Koreańczycy przyspieszą premierę tego sprzętu i kolejny model z serii Galaxy S zostanie zaprezentowany już na targach CES. A na twitterowym profilu @OneLeaks pojawiły się nawet pierwsze wizualizacje:

Jeśli udostępnione grafiki przedstawiają prawdziwe urządzenie, jednego możemy być pewni – w modelu Galaxy S9 nie doświadczymy czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem, który opracowali inżynierowie z firmy Synaptics. Widać także, że projektanci Samsunga nie zdecydowali się na drastyczne zmiany formy, smartfon wciąż będzie wyposażono w zaokrąglony ekran rozciągający się od krawędzi do krawędzi.

Dziwić może za to pojedynczy układ optyczny, dziś na rynku panuje moda na podwójne obiektywy, a Samsung zdaje się jej nie ulegać i stosuje to rozwiązanie wyłącznie w modelach z serii Note. Jeśli ta wizualizacja okaże się prawdziwa, to największych zmian możemy spodziewać się pod obudową – szybszych podzespołów, lepszych algorytmów oraz zmian w oprogramowaniu, które ułatwią lub usprawnią korzystanie z telefonu. Niestety, o tych na razie nie wiemy zbyt wiele.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz