Wiemy, jak będzie wyglądał Lenovo Z5

Do sieci przedostały się zdjęcia najnowszego smartfona od Lenovo.

O Lenovo Z5 dowiedzieliśmy się dopiero kilka tygodni temu, kiedy w sieci udostępniono rysunek koncepcyjny tego urządzenia. Widzieliśmy na nim w pełni bezramkowego smartfona pozbawionego zarówno fizycznego czytnika linii papilarnych z przodu obudowy, jak i aparatu do selfie. Szybko okazało się, że nie jest to tylko wyidealizowany projekt urządzenia – istnienie sprzętu w takiej właśnie formie potwierdził na chińskim portalu społecznościowym sam wiceprezes Lenovo, Chang Cheng.

W międzyczasie Cheng przekazywał nam kolejne informacje o niesamowitych innowacja, które zagoszczą w tym sprzęcie, jak np. dysk o pojemności do 4 TB. Pojawiły się także zdjęcia pokazujące fragment wyświetlacza telefonu, zdjęcie udowadniające, że wiceprezes miał rację – będziemy mieli do czynienia z prawdziwym „bezramkowcem”. Na tym jednak jeszcze nie koniec kontrolowanych przecieków – Cheng ujawnił ostatnio, jak będzie wyglądała tylna obudowa Z5, którą możemy zobaczyć na zdjęciu.

W materiałach promocyjnych zakryto oczywiście najbardziej newralgiczne fragmenty urządzenia, dlatego nie wiemy, jak wygląda układ optyczny ani czy pod nim znajdziemy czytnik linii papilarnych, ta zagadka zostanie rozwikłana dopiero w dniu premiery. Jednak już teraz możemy być pewni, że Z5 będzie jednym z piękniejszych smartfonów na rynku, z gradientową obudową przywodzącą na myśl coś pomiędzy HTC 12+ a Huawei P20.

O tym jak Lenovo Z5 zaprezentuje się w pełnej krasie, dowiemy się już wkrótce. Premierę urządzenia zaplanowano na 5 czerwca.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz