Większy ekran dla twojego smartfona

Kupiłeś 6-calowy telefon, ale jego ekran wciąż wydaje się za mały? Zainwestuj w Superscreen.

Przez kilka ostatnich lat smartfony nieustannie się rozrastały. Nawet inżynierowie Apple skłonili się do wyprodukowania iPhone’a w większym rozmiarze. Jednak nawet te wielkie 5-6-calowe smartfony nie sprawdzają się do przeglądania stron czy oglądania filmów tak dobrze, jak tablety. Niestety, o ile branża smartfonów wciąż goni za nowościami i wdraża coraz to szybsze podzespoły, tablety nie mogą z nimi konkurować. Mają tylko jedną zaletę nad smartfonami – wielki ekran.

Tę zaletę postanowili wykorzystać twórcy Superscreena, urządzenia które na pierwszy rzut oka przypomina tablet. Wyposażono je w 10,1-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 2K, pod obudową znajdziemy czterordzeniowy procesor 2 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz dwa aparaty, główny 5 mpx oraz przedni 2 mpx. Jest tylko jedna rzecz, która odróżnia go od prawdziwego tabletu: nie ma systemu operacyjnego.

Superscreen to tak naprawdę wielki, inteligentny ekran, na który przesyłasz obraz ze swojego telefonu. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich funkcji smartfona na znacznie większym, wygodniejszym wyświetlaczu, a dzięki pojemnej baterii 6000 mAh możesz korzystać z niego przez wiele godzin. Sprzęt ma jeszcze jedną, ogromną zaletę – możesz być twój za 99 dolarów. Wystarczy wesprzeć zbiórkę na Kickstarterze i warto to zrobić – gdy Superscreen trafi do powszechnej sprzedaży, zapłacisz za niego znacznie więcej, aż 299 dolarów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz