Wibrująca Konwersacja – tej apki potrzebujesz

Wkurzasz się, kiedy co chwila dostajesz powiadomienia o nieistotnych wiadomościach? Jest na to sposób.

Nie, nie będziemy sugerować, abyś odłączył się od internetu, wyrzucił wszystkie elektroniczne urządzenia, pożegnał się z rodziną i znajomymi a potem wyruszył w samotną wędrówkę do pustelni… nawet jeśli ta metoda okazałaby się wyjątkowo skuteczna. Jest prostszy sposób, aby zignorować wszystkie wiadomości, które nie wnoszą nic do twojego życia. Zainstaluj Wibrujące Konwersacje.

Ta prosta aplikacja na Androida pozwoli dostosować wibracje do wiadomości, które spływają na twój telefon. Możesz ustalić, aby długość wibracji była uzależniona od długości wiadomości (nawet nie poczujesz tego mikrosekundowego drgania, gdy kumpel odpisze ci „OK”) albo precyzyjnie zdefiniować wzory wibracyjne i przypisać do nich słowa klucze. Wibrujące Konwersacje analizują twoje konwersacje, wyłapują ich kontekst i nie pozwalają telefonowi zawibrować, jeśli twój rozmówca pomylił się, zaśmiał czy wstawił emotkę.

Największą jej zaletą jest możliwość ręcznego dopasowania słów, na które będzie reagować, dzięki czemu sprawdzi się podczas rozmów w wielu językach. Co więcej, aplikacja uczy się twoich preferencji i z czasem sama będzie w stanie zadecydować, czy warto poinformować cię o nadchodzącej wiadomości. Zainteresowany? Ściągniesz ją ze Sklepu Play pod tym linkiem.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz