Vacheron Constantin, zegarek horrendalny

Ten zegarek za milion dolarów jest bardziej skomplikowany niż twój związek na Facebooku.

Na zegarki można wydać fortunę, a i tak ktoś może stworzyć coś droższego, bardziej wyszukanego i absurdalnego. Na przykład zegarek za milion zielonych o absurdalnie długiej nazwie Vacheron Constantin Les Cabinotiers Celestia Astronomical Grand Complication 3600. Coś co kosztuje worek forsy, musi wyróżniać się na pierwszy rzut oka, dlatego ten gadżet od Vacheron Constantin wygląda i nazywa się tak dziwacznie.

Słowo „Astronomiczny” nie pojawiło się tu bez powodu – zegarek poinformuje cię nie tylko o aktualnej godzinie, powie ci także, o której godzinie wschodzi i zachodzi słońce, jaka jest pora roku i w jaki znak zodiaku rządzi na nieboskłonie. Jak przystało na tak kosztowny gadżet, pod kopertą nie mogło zabraknąć tourbillonu, który obraca się po wewnętrznej stronie koperty, nieśmiało skrywając się przed wzrokiem wścibskich zazdrośników.

vacheron_back

Jeśli nie masz pomysłu na prezent komunijny dla swojego dziecka, możesz rozważyć zakup tego gadżetu, maluch na pewno ucieszy się z takiego zegarka. O ile znajdziesz kogoś, kto kupi twoją nerkę za okrągły milion dolarów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz