Urządzenia z rodziny FRITZ! przyspieszą dzięki FRITZ!OS 7

Firma AVM zaprezentowała podczas targów CEBIT nową wersję systemu FRITZ!OS.

Jedną z najważniejszych funkcji wprowadzonych w nowym oprogramowaniu jest integracja dodatkowych urządzeń w sieci WLAN Mesh, zarządzanej przez router FRITZ!. Użytkownicy będą także mogli zwiększyć zasięg swojej sieci bezprzewodowej na potrzeby smartfonów oraz urządzeń z inteligentnego domu. System ułatwia konfigurację i rozbudowę o kolejne moduły. W pierwszej kolejności z najnowszej odsłony oprogramowania FRITZ!OS skorzystają użytkownicy routerów FRITZ!Box zamieszkujący w Niemczech, którzy ściągną ją już w lipcu.

W trakci trwania targów firma zaprezentowała także router FRITZ!Box 7590 zaprojektowany z myślą o połączeniach DSL. Sprzęt w pełni wykorzysta swoje możliwości wśród użytkowników zamieszkujących we Frankfurcie nad Menem, gdzie wdrożono pierwszy pilotażowy projekt łączy z supervectoringiem 35b. Dzięki zastosowaniu tej technologii DSL, zwiększeniu częstotliwości oraz najnowszej technice vectoringu użytkownicy będą mogli ściągać dane z prędkością do 300 Mb/s, bez potrzeby modernizowania swojej linii VDSL

Na targach prezentowany jest także router FRITZ!Box 7590, dedykowany łączom DSL. Router ten może wykorzystywać maksimum swoich możliwości we Frankfurcie nad Menem, gdzie niedawno rozpoczął się pierwszy w Niemczech projekt pilotażowy łączy z supervectoringiem 35b. Dzięki tej technologii DSL, zwiększeniu częstotliwości i najnowszej technice vectoringu, można uzyskać prędkości pobierania danych do 300 Mbit/s na istniejących liniach VDSL. Firma AVM prezentuje nowinki spod znaku FRITZ! na targach CEBIT w hali 13, stoisko C94 i na zewnątrz na terenach targowych (FG, stanowisko R54) w dniach od 12 do 15 czerwca.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz