uRage Reaper Rev – myszka dobrze wyważona

Reaper Revolution to myszka dla graczy, którzy lubią mieć kontrolę.

Istnieją dwa rodzaje graczy: ci, którzy ustrzelą headshota grając na  kiju od szczotki i maszynie do pisania oraz ci, którzy wolą wesprzeć się nowoczesną technologią, aby mieć szansę w starciu z tymi nieludzko utalentowanymi przeciwnikami. A do której grupy należą redaktorzy Stuffa? Nie oszukujmy się, gdybyśmy potrafili wygrywać w Starcrafta grając na PlayStation Move, nie robilibyśmy magazynu o gadżetach, a ta myszka nie znalazłaby się na łamach tego serwisu.

uRage Reaper Rev waży tylko 155 gramów i pracuje przy rozdzielczości sięgającej do 8200 DPI. Jak przystało na sprzęt dla graczy, jej 13 programowalnych klawiszy jest podświetlanych diodami LED, a dzięki małym odważnikom ważącym po 7 gramów, możemy dostosować ciężar myszki do naszych preferencji.

Mysz możemy skonfigurować za pośrednictwem aplikacji, aby przypisać do każdego z przycisku dowolną funkcję czy skrót klawiszowy. Cieszy również cena urządzenia, która jak na sprzęt z tej kategorii nie jest zbyt wygórowana. Za uRage Reaper Rev zapłacimy 259 złotych.

Odpowiedz