Ułóż sobie w szafie

W praniu najbardziej nie lubimy składania ubrań. Na szczęście ktoś postanowił ułatwić nam życie.

Zrób miejsce w swojej pralni dla jeszcze jednego gadżetu rodem z Jetsonów! Zamiast tracić życie na składanie dziesiątek ubrań, zatrudnij do tego zagania robota. FoldiMate złoży i odświeży twoje ubrania, dzięki czemu nie tylko będą dobrze wyglądać po wyjęciu z szafy, ale także fenomenalnie pachnieć. Jak to możliwe? Po prostu odpal filmik i przekonaj się na własne oczy, jak technologia zmieni twoje życie:

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że inżynierowie już dawno opracowali maszyny do składania ubrań, ale jak zapewne zdążyłeś się domyślić, pracują one w fabrykach i nie zmieścisz ich w domowym zaciszu. FoldiMate jest urządzeniem tak małym, że z powodzeniem zmieści się zarówno w wielkim domu, jak i skromnym mieszkaniu. Co więcej, nie zapłacisz za nie tyle, co za wielką maszynę hurtowo składającą ubrania w tajwańskiej maszynie, ma kosztować od 700 do 850 dolarów.

Jak przystało na dziwaczne oraz innowacyjne urządzenia, na FoldiMate przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, producent planuje wprowadzić sprzęt do sprzedaży dopiero w 2018 roku, a w 2017 rozpocząć przedsprzedaż pierwszych modeli FoldiMate. Jeśli już nie możesz doczekać się, aż wyręczysz się w składaniu ubrań maszyną, zapisz się na newsletter na stronie producenta.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz