Twój iPhone może mieć Androida

Spójrz, oto najbardziej zakręcona obudowa dla iPhone’a… do tego reklamowana w odważny sposób.

Przywykliśmy do tego, że w reklamach nowych gadżetów widzimy młodych i energicznych ludzi sukcesu, którzy nie boją się korzystać z innowacyjnych technologii. Po wielu latach narzekania na politykę Apple przyzwyczailiśmy się również do tego, że iPhone jest bardzo zamkniętym systemem i bardzo nie lubi się z Androidem. Twórcy tej niezwykłej obudowy złamali obie zasady, zanim przeczytasz o Eye, odpal poniższą reklamę:

Eye to obudowa zaprezentowana na Kickstarterze, która chce połączyć świat iOS-a oraz Androida. Jest tak wielka i wszechstronna, że mogłaby służyć jako niezależne urządzenie. Przejdźmy jednak do meritum… dzięki Eye odpalisz na swoim iPhonie Androida. Nie, nie bezpośrednio, obudowę wyposażono w ekran oraz wszystkie podzespoły potrzebne do wygodnego korzystania z systemu Google: pojemną baterię 2800 mAh, dwa złącza SIM, moduł bezprzewodowego ładowania, NFC oraz 256 GB na przechowywanie danych.

Eye jest obudową z telefonem, w którą włożysz swojego iPhone’a. Brzmi absurdalnbie? Być może, ale dzięki niej podładujesz telefon od Apple, a jeśli korzystasz z najnowszego iPhone’a, otrzymasz także dostęp do złącza słuchawkowego.

Twórcy tego niespotykanego gadżetu chcą udowodnić, że dziś bez problemu możemy połączyć ze sobą świat Androida oraz iOS-a i spełnić swoje marzenia o urządzeniach pozwalających korzystać z obu systemów jednocześnie. Jeśli chcesz dołączyć się do tej pokojowej rewolucji, szykuj co najmniej 95 dolarów i pospiesz się – liczba urządzeń w promocyjnej cenie jest ograniczona.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz