Trzy moduły dla Moto Z

Do sieci wyciekły trzy moduły, które wzbogacą modułowego smartfona od Lenovo, którzy zostanie zaprezentowany na początku czerwca.

Do oficjalnej premiery Moto Z pozostało jeszcze kilkanaście dni, jednak już teraz wiemy, czego mniej więcej możemy spodziewać się po tym sprzęcie. Okazuje się, że na starcie będziemy mogli skorzystać z trzech modułów MotoMods, które wzbogacą możliwości tego telefonu. Mogą okazać się znacznie bardziej funkcjonalne niż te zaprezentowane przez LG dla smartfona G5.

Chociaż nie znamy dokładnej specyfikacji MotoMods, już na pierwszy rzut oka widać, z czym mamy do czynienia. pierwszy z modułów, JBL speaker, zamieni Motorolę w przenośny odtwarzacz muzyczny. Będzie on przypominał B&O Play dla LG G5 i możemy spodziewać się, że będzie działał na podobnej zasadzie – przetwornik analogowo-cyfrowy sprawi, że smartfonowa muzyka zabrzmi znacznie lepiej.

Drugi moduł doda do Moto Z pikoprojektor i to w zasadzie wszystko, co wiemy na jego temat. Niezwykle interesujący jest trzeci moduł, Hasselblad Camera, który doda fizyczny spust migawki do telefonu. Ze zdjęcia możemy także wywnioskować, że będzie wyposażony w fizyczną migawkę, dzięki której znacznie lepiej dostosujemy czas naświetlenia zdjęć.

Na potwierdzenie tych przecieków przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Lenovo zaprezentuje serię Moto Z najprawdopodobniej 9 czerwca i wtedy dowiemy się, czym dokładnie skusi nas modułowy smartfon od Lenovo.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz