Trener sportowy od Pebble

Gdy firma Pebble rozpoczęła odliczanie do premiery nowych produktów, nikt nie spodziewał się, że oprócz zegarków zobaczymy coś jeszcze.

Ta mała kosteczka to zupełnie nowy członek rodziny Pebble. Core stworzono z myślą o tych wszystkich, dla których zdrowy tryb życia jest najważniejszy, pod jego obudową umieszczono podzespoły, które pomogą śledzić ci postępy w treningu, przy okazji wtłaczając do uszu odrobinę muzyki.

Eric Migicovsky, CEO Pebble, twierdzi, że Core jest jak mały telefon z Androidem pozbawiony ekranu i w jego słowach jest sporo prawdy – dzięki pozbyciu się energożernego wyświetlacza Core może działać przez długie godziny, oferując to, co klasyczne smartfony.

add1740dff7744d51c78e678fa6773d4_original

W Core znajdziemy zatem zarówno moduł 3G do wymiany danych, jak i Bluetooth, GPS, Wi-Fi oraz energooszczędny procesor, a wszystko to skryto pod wodoodporną obudową. Pebble zapewnił także 4GB pamięci wewnętrznej na przechowywanie plików muzycznych i innych danych. Sprzęt możesz ładować przy użyciu klasycznej ładowarki lub podstawki ładującej pracującej w technologii Qi.

Obsługa Core jest dość prosta: wystarczy stuknąć w duży przycisk na obudowie, by GPS automatycznie namierzył twoją pozycję, a wszystkie czujniki zaczęły śledzić parametry treningu. Przypnij Core do kluczy lub wsuń za pasek i zapomnij o jego istnieniu, sprzęt wykona za ciebie resztę roboty.

Jedną z największych zalet Pebble Core jest jego cena, sprzęt może być twój już za 69 dolarów. O ile uda ci się załapać na promocyjną cenę na Kickstarterze. No dalej, nie marnuj czasu, zadbaj o swoje zdrowie!

PODOBNE POSTY

Odpowiedz