Siłownia. Zapach zmęczenia, bólu oraz pompowanych mięśni. Zapach, którego pozbędzie się twoja nowa torba.

Moja torba na siłownię już teraz jest zbyt ciężka, nie ma w niej miejsca na wodę i detergenty.

Nie potrzebujesz ich! Masz naukę! Wewnątrz tej torby zamontowano emitery promieni UV-C oraz aktywnego tlenu, które zabijają bakterie wywołujące nieprzyjemny zapach. To sprawdzona technologia – podróżnicy od lat wykorzystują promieniowanie UV do oczyszczania wody. I wciąż żyją, co jest najlepszym dowodem na to, że ten patent działa.

paqsule_bag_1

Ach, czyli to nie wypierze moich ubrań.

Nie. Soczyste plamy po kebabie wciąż będą zdobić twoją koszulkę potreningową. Ale ta torba odświeży ubrania, co ucieszy zwłaszcza twoich współpracowników, którzy do tej pory musieli znosić odór twoich ubrań przepoconych na siłowni tuż przed rozpoczęciem pracy. Albo zasyfionych cuchnącym kebabem.

Czy muszę to do czegoś podłączyć?

Tak, aby naładować akumulator. Torbę wyposażono w baterię ładowaną za pośrednictwem złącza USB, dzięki pojemnemu ogniwu będzie pracować przez 72 godziny bez przerwy. Jeśli chcesz, możesz podpiąć do niej swój telefon, aby naładować go przed siłownią. W końcu bez Spice Girls w słuchawkach nie da się ćwiczyć, prawda?

paqsule_bag_2

Wygląda na to, że muszę ją mieć.

Świetny wybór, młody kulturysto! Torbę Paqsule możesz wesprzeć na Kickstarterze kwotą co najmniej 229 dolarów. Warto jednak przekonać do niej kumpli z pracy i złożyć zamówienie zbiorowe, w końcu jeśli chcecie, żeby w biurze nie unosił się fetor spalonych kalorii, wszyscy musicie o to zadbać.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz