Thermostat E – budżetowy termostat

Pojawił się Nest w nowej, tańszej odsłonie, który zadba o twoje rachunki.

Im więcej gadżetów wprowadzisz do swojego domu, tym wyższe rachunki za prąd przyjdzie ci płacić. Zainwestowanie w inteligentny termostat pozwoli ci zaoszczędzić na ogrzewaniu, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzić do domu jeszcze więcej elektroniki. Firma Nest znana jest ze swoich inteligentnych termostatów, a jej najnowszy produkt, Thermostat E, będzie jeszcze lepszy – kosztuje tylko 169$, a nie 249 dolarów jak trzecia generacja klasycznego Nesta.

Na szczęście możliwości urządzenia nie zmieniły się – Thermostat E wciąż będzie w stanie obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 15 % i podobnie jak poprzednie urządzenia, będziesz mógł kontrolować go za pośrednictwem aplikacji na iOS-a lub Androida. Współpracuje także z inteligentnymi asystentami Amazon Alexa oraz Google Home. Choć wygląda nieco skromniej niż klasyczny Nest, pod względem sprawności w niczym mu nie ustępuje.

Niestety, na razie nie mamy co liczyć na to, że te produkty trafią także do polskiej dystrybucji. Osoby zainteresowane nowym termostatem od Nesta będą musiały sprowadzić go na własną rękę.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz