Telefonie, ogól mnie!

Targi IFA to doskonałe miejsce do pokazania przełomowych technologii oraz takich, które są co najmniej dziwaczne. Takich jak inteligentne golarki Philipsa.

Spójrz na nowe golarki elektryczne Philips Smart Shaver Series 7000, to bardzo zaawansowane gadżety, które nie tylko precyzyjne i delikatnie ogolą twoją twarz, ale także… wyślą informacje o goleniu do twojego smartfona. Nie, spokojnie, to nie jest system do zdalnego golenia małżonka, nie musisz obawiać się o swojego bujnego, januszowego wąsa pielęgnowanego przez lata. Dzięki aplikacji nauczysz maszynkę, jak powinna cię golić. Gdy skończysz przystrzyganie, daj jej znać, czy skóra jest podrażniona, czy wszystkie włosy są równo ścięte i czy nie zraniłeś się podczas golenia. Po przeanalizowaniu tych danych aplikacja dostosuje ostrza w maszynce do twojej skóry, by golenie było dla ciebie przyjemnością.

Ach, no i jak przystało na wszystkie inteligentne urządzenia, masz dostęp do bogatej historii swojego golenia. Za kilka miesięcy dowiemy się pewnie, że Philips uruchamia portal społecznościowy dla osób golących się, na którym pochwalisz się tym, jak pięknie przystrzygłeś sobie brodę. Och tak, to właśnie to, czego brakuje nam w życiu. Poproszę jeszcze inteligentny podajnik do papieru toaletowego, który wyliczy, ile papieru zużywa każdy domownik podczas każdego posiedzenia.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz