Z TP-Link pod namiot

Planując urlop poza miastem, nie musisz odcinać się od cywilizacji. Z tymi gadżetami podróżowanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Niezależnie od tego, gdzie w tym roku spędzasz wakacje, jeśli chcesz mieć stały kontakt ze światem, warto wyposażyć się w kilka urządzeń, które utrzymają twoje elektroniczne gadżety przy życiu oraz ułatwią komunikowanie się ze znajomymi. Wraz z TP-Link przygotowaliśmy zestawienie czterech gadżetów, które przydadzą się każdemu podróżnikowi.

TP-Link TL-PB10400 90 zł

Pojemny powerbank to niezbędny element wyposażenia każdego współczesnego podróżnika. Mimo iż ten model od TP-Link jest dość niewielki, skrywa pod obudową bardzo pojemną baterię 10 400 mAh, która pozwoli trzykrotnie naładować przeciętnego smartfona. A to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania – powerbank wyposażono w dwa złącza ładujące, zintegrowaną LED-ową latarkę, a także systemy zabezpieczające przed zwarciem, przepięciem czy przegrzaniem. Trzymaj go zawsze przy sobie, jeśli nie chcesz, aby twój telefon, tablet lub aparat rozładował się w najmniej odpowiednim momencie.

TP-Link M7200 249 zł

Przyzwyczailiśmy się do nieskrępowanego dostępu do internetu, nic więc dziwnego, że chcielibyśmy korzystać z niego także w trakcie wakacji. Mobilny hot spot TP-Link M7200 doskonale sprawdzi się podczas podróżowania w dużym gronie znajomych, gdyż można sparować z nim do 10 urządzeń jednocześnie i zapewnia maksymalną przepustowość do 300Mb/s. Sprzęt zaprojektowano z myślą o rasowych globtroterach, dlatego bez problemu połączy się z większością sieci komórkowych na całym świecie. Do dyspozycji otrzymamy także aplikację tpMiFi służącą do zarządzania sparowanymi urządzeniami oraz ustawiania limitów pobierania danych.

M7200 wyposażono w pojemną baterię 2000 mAh, która przepracuje bez ładowania do 8 godzin w trybie 4G. A kiedy hot spot rozładuje się – po prostu podepnij go do baterii przenośnej za pośrednictwem złącza micro USB.

TP-Link TL-PB20100 169 zł

Z technologicznego punktu widzenia jest to niemal ten sam powerbank co TL-PB10400, oba urządzenia różnią się jedynie pojemnością. Ten model zapewni ci aż 20 100 mAh podręcznej energii, co oznacza, że naładuje do pełna niemal siedem smartfonów wyposażonych w baterię 3000 mAh. Co niezwykle istotne, tu również znajdziesz poręczną LED-ową latarkę.

TP-Link UP540 90 zł

Ten niepozorny krążek może okazać się najbardziej niezastąpionym gadżetem podczas wakacji spędzanych z rodziną lub znajomymi. Stworzono go po to, abyś nie musiał wozić ze sobą kilku ładowarek do różnych urządzeń – UP540 to wszechstronna, pięcioportowa ładowarka dla podróżników. Każde wyjście USB współpracuje z technologią TP-Link Smart Charging, która automatycznie dostosowuje moc ładowania do zapotrzebowania danego urządzenia, a system inteligentnego ładowania pozwoli skrócić czas napełniania baterii nawet o 40%. Sprzęt ten docenią zwłaszcza ci, którzy planują wyprawę do kraju, w którym używa się innych gniazdek – dzięki UP540 naładujesz wszystkie urządzenia mobilne przy użyciu jednej przejściówki sieciowej. Zaoszczędzisz w ten sposób zarówno czas, jak i pieniądze.