Tally – aplikacja do stukania, która zliczy co zechcesz

Ta aplikacja robi to, czego nie potrafią inne – zlicza zjedzone pączki, liczbę fragów oraz zużycie papieru toaletowego w jednym miejscu.

Nasze dane są zbierane przez dziesiątki aplikacji, niestety żadna z nich nie potrafi zliczyć ile pączków zjedliśmy w Tłusty Czwartek. Albo ile dokładek zaserwowała nam babcia podczas ostatniego obiadu rodzinnego. Z jakiegoś powodu te dane są niezwykle ważne dla niektórych użytkowników i to z myślą o nich powstała aplikacja Tally(darmowa, iOS), która zlicza to, co jej każesz.

Ustal, co chcesz zliczać każdego dnia (ciastka, kieliszki wódki, dobre pomysły) i stuknij dwa razy w odpowiednią ikonę, kiedy wykonasz wskazaną czynność. Umiejętności Tally nie ograniczają się wyłącznie do liczenia, aplikacja potrafi także wizualizować dane za pomocą wykresów – możesz dowiedzieć się, jak prezentuje się twoje tygodniowe spożycie pączków lub w których dniach jesteś najbardziej kreatywny. Za darmo możesz monitorować do trzech danych, a za brak jakichkolwiek ograniczeń przyjdzie ci zapłacić 18,99 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz