Tak wygląda LG G7

Do sieci wyciekły zdjęcia ilustrujące nowego smartfona od LG.

Już za tydzień swoją premierę będzie miał LG G7 ThinQ, jeden z najważniejszych tegorocznych smartfonów. Czekaliśmy na niego dość długo, koreańscy projektanci zwlekali z wypuszczenim go na rynek, ale wszystko wskazuje na to, że wiemy o tym sprzęcie już wszystko, co najważniejsze. Łącznie z tym, jak będzie wyglądał. Zdjęcie telefonu upublicznił na swoim profilu twitterowym Evan Blass.

Wygląda na to, że wszystkie podejrzenia okazały się prawdą. To kolejny smartfon na rynku z wcięciem przy górnej krawędzi znanej z iPhone’a X, choć trzeba przyznać, że jest to jeden z niewielu sprzętów inspirowanych telefonem od Apple, który zachował swój indywidualny charakter – widać w nim spuściznę poprzedników bazujących na konstrukcji modelu G6.

Jak zauważają dziennikarze The Verge, to nie jedyne przecieki na temat tego sprzętu, które ostatnio pojawiły się w sieci. Telefon ma podobno zadebiutować w aż pięciu wersjach kolorystycznych, a użytkownicy otrzymają możliwość zamaskowania szczeliny poprzez wyłączenie części wyświetlacza. W telefonie znajdziemy także dodatkowy przycisk przy lewej krawędzi, który prawdopodobnie będzie służył do aktywowania asystenta głosowego. Po cichu liczymy na to, że dzięki technologii ThinQ dogadamy się z nim w języku polskim, tak jak ma to miejsce w przypadku OLED-ów LG na 2018 rok.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz