Tak może wyglądać Samsung z podwójną optyką

Smartfony z podwójnym aparatem upowszechniły się. Tak może wyglądać ten od Samsunga.

LG, Huawei i Apple mają już swoje smartfony wyposażone w podwójny układ optyczny, aż dziw, że Samsung nie pokazał jeszcze takiego urządzenia. Nie łudźmy się jednak, prędzej czy później również ta firma dołączy do tego wyścigu, w końcu musi wpisać się w trendy panujące na rynku, jeśli chce na równi konkurować z innymi producentami urządzeń mobilnych. Niestety, najnowszy Samsung Galaxy S8 korzystał z pojedynczego układu optycznego, a przedstawiciele Samsunga milczą na temat możliwości wdrożenia podwójnej optyki do ich smartfonów, dlatego musimy zdać się wyłącznie na plotki krążące po sieci.

Na szczęście przecieków na temat domniemanego sprzętu Samsunga z podwójnym aparatem nie brakuje, w internecie pojawił się nawet film, który ma pokazywać, jak będzie wyglądać telefon o roboczej nazwie Galaxy C10:

Nie mamy pojęcia, kiedy smartfon Samsunga z podwójną optyką wejdzie na rynek, nie możemy mieć też pewności, jak będzie się nazywać i wyglądać, dziś możemy liczyć wyłącznie na przecieki, a nie na potwierdzenie plotek ze strony producenta. Jedno jest jednak pewne – wkrótce Samsung dołączy do grona firm wspomnianych na początku artykułu. Nie dlatego, że aparat z dwoma obiektywami wyznacza nową jakość. Takiego rozwiązania oczekują klienci, Koreańczycy będą musieli spełnić ich życzenia, jeśli chcą utrzymać się w grze o mian o króla branży mobilnej.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz