Tak może wyglądać OnePlus 5

W sieci pojawiło się zdjęcie, które wiele mówi o następcy OnePlus 3T.

Poznaliśmy już supersmartfony na 2017 rok od LG i Samsunga, ale nie tylko te androidofony przykuwają naszą uwagę. W połowie roku zadebiutuje jeszcze jeden ważny sprzęt, który może nieźle namieszać na rynku. Mowa oczywiście o telefonie od OnePlus, telefonie który kusi przystępną ceną i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Do niedawna nie wiedzieliśmy zbyt wiele na temat jego możliwości, a wszystkie plotki były jedynie słowami niepopartymi żadnym zdjęciem. Teraz sytuacja uległa zmianie. Na portalu Weibo pojawiło się zdjęcie przedstawiające podobno tyną część obudowy OnePlus 5. Widać na nim podwójny aparat, który coraz częściej pojawia się w topowych modelach smartfonów. Jeśli zdjęcie okaże się prawdziwe – trafi również do słuchawki od OnePlus.

Nie należy jednak zbyt mocno przywiązywać się do tego zdjęcia, gdyż nie wiemy, czy przedstawia rzeczywisty produkt, czy jest tylko i wyłącznie dziełem jakiegoś miłośnika marki OnePlus. Ale nie zdziwimy się, jeśli tak właśnie będzie prezentować się kolejny model – telefony LG oraz Apple już teraz korzystają z podwójnej optyki, a Samsung może wprowadzić ją wraz z premierą phableta Note 7. Jeśli OnePlus chce ścigać się z najlepszymi, musi zastosować w swoim nowym telefonie podwójny obiektyw, nie ma innego wyjścia.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz