Tak może wyglądać LG V35 ThinQ

Firma LG na poważnie bierze się za sztuczną inteligencję.

Najnowszy smartfon od LG, model G7 ThinQ, dopiero trafił na nasz rynek, a w sieci już hulają plotki o kolejnym sprzęcie mobilnym z rodziny V. Ten telefon klasy premium miałby zadebiutować w Korei Południowej już w przyszłym miesiącu pod wiele mówiącą nazwą V35 ThinQ. To kolejny smartfon ze sztuczną inteligencją na pokładzie.

W internecie pojawiła się nawet domniemana specyfikacja urządzenia, która przywodzi na myśl model G7. Sercem, urządzenia będzie Snapdragon 845 wsparty 6 GB pamięci RAM i zasilany baterią 3300mAh. Znajdziemy w nim także bezramkowy 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K. Co jeszcze zaoferuje nowy telefon z serii ThinQ? O tym przekonamy się prawdopodobnie w dniu premiery urządzenia.

Największą tajemnicą pozostaje jednak to, czy sprzęt kiedykolwiek opuści granice Korei Południowej. Jeśli do tego dojdzie, prawdopodobnie będzie najlepszym smartfonem z portfolio LG dostępnym na rynku. A to oznacza tylko jedno – jeśli rozważałeś zakup LG G7 ThinQ, wstrzymaj się jeszcze kilka tygodni. Być może wkrótce zapłacisz za niego o wiele mniej.

Zdjęcie

PODOBNE POSTY

Odpowiedz