Tak ma wyglądać gamingowy smartfon ZTE

Do gry o serca smartfonowych graczy dołącza ZTE.

Kiedy na rynku pojawił się Razer Phone, telefon skrojony pod miłośników gier, wiele osób traktowało go wyłącznie jako ciekawostkę technologiczną. Po kilku miesiącach w sieci pojawiła się plotka o kolejnym gamingowym telefonie, tym razem zaprojektowanym przez Black Shark, firmę finansowaną przez Xiaomi. Do walki dołączył się także Asus, weteran rynku gamingowego, a ostatnio w sieci pojawił się przeciek ilustrujący podobny sprzęt autorstwa ZTE.

Ten ostatni gracz ma w planach powołanie zupełnie nowej linii produktów Red Magic skierowanej do graczy, a pierwszym sprzętem wchodzącym w jej skład ma być smartfon Nubia Red Devil. Czym dokładnie zaskoczy nas ten sprzęt? Ciężko stwierdzić, gdyż producent nie zdradził specyfikacji urządzenia, możemy jednak spodziewać się, że smartfon będzie pracował pod kontrolą układu Snapdragon 845 wspartego sporą ilością pamięci RAM. Prawdopodobnie firma zdecyduje się na zastosowanie ekranu z półki premium, ale to wyłącznie spekulacje niepoparte żadnymi faktami.

Na szczęście zdjęcie możemy uznać za wiarygodne, gdyż udostępniono je na profilu Nubii w serwisie Weibo. Trzeba przyznać, że prezentuje się dość okazale i na pewno wyróżni się na tle androidowych klonów iPhone’a X. Czekamy na oficjalną premierę tego sprzętu, aby dowiedzieć się, jak wypadnie na tle konkurencji.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz