Światłość w zasięgu ręki

Flens – skrzyżowanie śrubki i latarki, które zmieni twój smartfon nie do poznania.

Przypomnij sobie, ile razy twój superdrogi smartfon zawiódł cię w trakcie robienia zdjęcia w ciemności. Przy dobrej ekspozycji sprawia się wyśmienicie, ale wystarczy, że słońce zbliży się do horyzontu, a zamiast zdjęć otrzymujesz rozmazane plamy barwne. Flens przychodzi ci z pomocą.

Spójrz, to mała zawieszka do kluczy, która po przytwierdzeniu do obudowy smartfona zamienia się w superjasnego flesza lub bardzo jasną latarkę. Świeci 10 razy mocniej niż diody w twoim smartfonie, dlatego zdjęcia wykonywane w totalnej ciemności w końcu nabiorą kolorytu i odpowiedniej ostrości.

Do smartfona przytwierdza się dzięki małym magnesom, które przylgną do flesza w telefonie, dlatego nie musisz zmieniać obudowy w swoim iPhonie (stworzono go tak, by współpracował ze wszystkimi iPhone’ami od modelu 4 wzwyż).

Nawet jeśli nie jesteś entuzjastom mobilnej fotografii, Flens z pewnością nie raz uratuje ci życie: nie emituje rozproszonego światła jak diody w telefonie, lecz silnie skupioną wiązkę, dlatego doskonale sprawdza się w roli poręcznej latarki.

Teraz czas na coś zupełnie oczywistego – jeśli chcesz go dostać, wysupłaj 19€ i wesprzyj zbiórkę na Kickstarterze. Tak jak większość genialnych pomysłów, tak i ten może zaistnieć dzięki współfinansowaniu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz