Surfuj z Samsungiem

Nie, to nie jest reklama darmowego internetu dla klientów koreańskiego producenta smartfonów. To deska surfingowa z linii Galaxy.

Internet Rzeczy to przyszłość technologii, nic więc dziwnego, że producenci sprzętu elektronicznego kombinują jak mogą, by zamienić wszystkie otaczające nas przedmioty w coś ze szczątkową inteligencją. Samsung we współpracy ze studiem designerskim postanowił zaprojektować deskę surfingową Galaxy Surfboard, która po sparowaniu ze smartfonem Galaxy S7 nauczy nas, jak należy łapać falę.

Pomysł jest dość prosty – górną stronę deski wyposażono w wielki wyświetlacz, który będzie wyświetlał wskazówki od trenera, informacje o pogodzie, cyklach pogodowych oraz tweety od piszczących fanek oglądających twoje zmagania z Wielką Falą. Wystarczy tylko wsunąć smartfona do stacji dokującej i zacząć zabawę.

Zastanawiamy się, czy którykolwiek surfer miałby czas spoglądać na wyświetlacz podczas walki o utrzymanie się na desce. Niemniej jednak doceniamy pomysłowość twórców, którzy udowodnili, że każdy, nawet najbardziej niepozorny sprzęt może zyskać odrobinę inteligencji.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz