Surface Pro 4 najtańszy w historii. Podstawowy model od 2999 zł

Microsoft, wspólnie z partnerami handlowymi, przygotował specjalną ofertę na urządzenia Surface Pro 4. Obecnie można je kupić już od 2999 zł. To najniższa cena w historii tych komputerów w Polsce. Promocja potrwa do 1 października.

Surface Pro 4 to wydajny komputer do zadań specjalnych. Mimo niewielkich gabarytów i smukłej obudowy – Surface Pro 4 waży 766 gram i mierzy 8,45 mm w najgrubszym miejscu – z powodzeniem może zastąpić dotychczas używanego laptopa.

W ramach promocji Surface Pro 4 z procesorem Intel Core m3 można kupić już od 2999 zł. To najniższa cena w historii urządzenia Surface na polskim rynku. Za model Surface Pro 4 z procesorem Intel Core m3, klawiaturą TypeCover oraz piórem Surface Pen zapłacimy tylko o 300 zł więcej – czyli 3299 zł, co również jest najmniejszą kwotą w historii. Promocja objęła również wyższe konfiguracje. Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i5 i z klawiaturą TypeCover został przeceniony na 3999 zł. Zniżki sięgają zatem nawet 30 proc. pierwotnej ceny urządzenia

Znakiem rozpoznawczym Surface stał się nie tylko unikalny design, lecz również specjalne, wielozadaniowe pióro Surface Pen, które otwiera przed użytkownikiem szereg nowych możliwości. Za jego pomocą można sporządzać odręczne notatki bezpośrednio na stronach internetowych lub aplikacji OneNote. Wystarczy jedno kliknięcie końcówki pióra, aby otworzyć cyfrowy notatnik, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie nasze zapiski. Dokładnie tak, jak na klasycznej kartce papieru. Dwa kliknięcia Pióra pozwolą zrobić zrzut ekranu, a końcówka Surface Pen spełnia funkcję znaną z klasycznej gumki w ołówku: pozwala łatwo wymazać popełnione przez nas błędy. Pióro jest niezwykle precyzyjne, ponieważ rozpoznaje aż 1024 poziomy nacisku i posiada wymienne końcówki (dokupowane osobno).

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz