Surface Book 2 – nowa piękność od Microsoftu

Przez wiele lat Microsoft stronił od produkcji własnych komputerów. Ale kiedy firma na dobre wypromowała markę Surface, tworzy małe dzieła technologicznej sztuki.

W tym miesiącu światło dzienne ujrzała kolejna ważna aktualizacja dla Windowsa 10, Creation Update. Być może użytkownicy nie zwróciliby na nią uwagi, gdyby Microsoft nie postanowił zaprezentować jej możliwości za pośrednictwem nowego członka rodzi Surface.

Surface Book 2 może okazać się jednym z największych obiektów pożądania miłośników innowacyjnej technologii. Sercem urządzenia będzie procesor 8. generacji opracowany przez firmę Intel oraz karta graficzna GeForce od Nvidii. Takie połączenie może sugerować, że jest to sprzęt zaprojektowany z myślą o graczach, ale jeśli zapewnienia Microsoftu okażą się prawdą, możemy mieć do czynienia z najbardziej uniwersalnym komputerem na rynku.

Nowy Surface będzie sprzedawany w dwóch rozmiarach: 13,5″ oraz 15″. Każdy z nich będzie w stanie przepracować do 17 godzin na jednym ładowaniu, a przy tym ma oferować aż pięciokrotnie większy zapas mocy niż pierwszy Surface Book i dwukrotnie przewyższyć wydajnością największego rywala na rynku, MacBooka Pro. Komputer współpracuje również z rysikiem i został zaprojektowany tak, aby harmonijnie współpracował z oprogramowaniem Adobe. Microsoft twierdzi także, że pozwoli nam odpalić w rozdzielczości 1080p takie gry jak Forza Motorsport 7 i Gears of War 4. Mamy nadzieję, że wszystkie te obietnice okażą się prawdą.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz