Studenci za Spotify zapłacą grosze

Autor 19/04/17 Rozrywka Brak komentarzy

Serwis Spotify wprowadza specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej zapłacą oni za usługę Premium połowę dotychczasowej ceny.

Wprowadzenie dedykowanej studentom oferty Spotify Premium oznacza, że od teraz studenci m.in. w Polsce mogą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia br. dla wszystkich studiujących. Osoby, które chcą z niej skorzystać i cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń za połowę ceny, muszą przejść proces weryfikacji na stronie https://www.spotify.com/student.

Studenci otrzymują dostęp do wszystkich funkcji Spotify Premium, czyli:

– nieprzerwanego odtwarzania muzyki bez reklam,
– katalogu ponad 30 milionów utworów,
– możliwości zapisywania muzyki w trybie offline,
– lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów.

Aby usprawnić obsługę nowej oferty, Spotify nawiązało współpracę z SheerID, firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu uwierzytelniania i autoryzacji uprawnień. Spotify wprowadza ofertę Spotify Premium dla studentów w 33 krajach na całym świecie w tym m.in. w Polsce, Czechach, Estonii, Hiszpanii oraz Francji. Tym samym zasięg oferty rozszerza się z trzech rynków (obecnie jest ona dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) do 36.

Studenci będą zadowoleni.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz