Smartfonowi kowboje

Dawno, dawno temu kowboje spotykali się na ubitej ziemi w samo południe, by stanąć do walki na rewolwery. Dziś walczymy na słowa, a naszą bronią są smartfony. Spraw im kaburę, której nie powstydziłby się Colt .45.

Prawdziwi internetowi bojownicy powinni dbać o swoją broń, trzymanie smartfona w tylnej kieszeni spodni jest co najmniej niestosowne, zwłaszcza jeśli za swoją cegiełkę zapłaciłeś równowartość średniej krajowej. Na szczęście z pomocą przychodzą dziś kowboje crowdfundingu, projektanci-esteci, którzy  stworzyli Phonster, kaburę dla twojego smartfona. Spójrz na te piękne, skórzane szelki i skórzaną, ręcznie szytą kieszonkę. Zamiast wciskać telefon w tylną kieszeń – narażając go na uszkodzenia – albo wrzucać do śmieci, które nosisz w torebce, po prostu wsuń go w kaburę i poczuj się kowbojem internetu. Będziesz miał smartfona zawsze pod ręką i odbierzesz rozmowę szybciej niż twój kumpel zdąży wybrać twój numer.

To kolejny z hitów Kickstartera, który w kilka godzin uzbierał sumę potrzebną do zakończenia projektu sukcesem. Jeśli chcesz się poczuć jak Clint Eastwood infostrady, zamów swój egzemplarz pod tym linkiem, za najprostszy model zapłacisz 25$… o ile załapiesz się na egzemplarz w cenie promocyjnej.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz