Sharp Love2Cook – gotowanie może być przyjemnością

Piekarnik Sharp KS-70S50ISS Love2Cook to urządzenie, które docenią zarówno adepci sztuki kulinarnej, jak i profesjonalni kucharze. W przypadku tego modelu otrzymujemy 10 zaprogramowanych trybów pracy i 150 przepisów stworzonych przez zawodowych szefów kuchni: wystarczy tylko wybrać program, a piekarnik sam dobierze tryb pracy, temperaturę oraz czas pieczenia.

Piekarnik KS-70S50ISS o szerokości 60 cm i pojemności 78 litrów jest doskonałym rozwiązaniem dla dużej rodziny lub osób, które bardzo często korzystają z tego typu urządzeń. Wyposażono go w kolorowy wyświetlacz LCD pozwalający na szybki wybór ustawień (5 poziomów jasności, 3 poziomy głośności sygnału dźwiękowego oraz 11 wersji językowych) oraz w funkcję PowerBoost, która skraca czas nagrzewania o połowę. W zestawie znajdziemy również dwa dodatkowe elementy: sondę do mięsa RoastPro  (pozwalającą kontrolować temperaturę we wnętrzu mięsa) oraz rożen RoastPro Turnspit, który zapewnia równomierne pieczenie.

Sharp uprościł także czyszczenie piekarnika. Wyposażono go w demontowaną wewnętrzną szybę, którą można myć w zmywarce. Z kolei powłoka chroniąca przed odciskami palców pozwoli utrzymać także powierzchnię piekarnika w czystości. Użytecznym dopełnieniem są dwie funkcje czyszczące: VapClean zmiękczająca zabrudzenia oraz Catalytic Cleaning wygrzewająca i utleniająca przypalone resztki jedzenia w temperaturze 220ºC.

Aby ułatwić wyjmowanie potraw, piekarnik wyposażono w wysuwane szyny, które umożliwiają bezpieczne i bez wysiłku wyjmowanie ciężkich tac z piekarnika. Ponadto drzwi piekarnika zamykają się automatycznie delikatnie i cicho dzięki specjalnej konstrukcji zawiasów, a funkcja DoorSwitch zapewnia lepszą widoczność, ponieważ oświetlenie włącza się przy otwarciu pokrywy piekarnika. To także rozwiązanie energooszczędne, ponieważ oświetlenie jest automatycznie wyłączane, gdy pokrywa jest zamknięta i piekarnik nie pracuje.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz