Seria MU6000: telewizory UHD w nowej odsłonie

Samsung MU6000 to najnowsza seria telewizorów UHD, która obejmuje 6 wersji o przekątnych od 40 do 75 cali.

Modele z tej linii zostały wyposażone w czterordzeniowy procesor i technologię Active Crystal Color, dzięki której obrazy na ekranie mają rzeczywiste kolory. Zastosowanie technologii HDR sprawia, że widzowie mogą cieszyć się pełnią filmowych doznań i zobaczyć więcej szczegółów, nawet w ciemnych scenach. Dopełnienie stanowi funkcja Auto Depth Enhancer, która dba o jak najbardziej naturalny obraz – koryguje poziom kontrastu na różnych planach ekranu i potęguje poczucie głębi.

Współczesny telewizor UHD powinien pozwalać na więcej niż korzystanie z oferty zawartej w ramówce telewizyjnej, dlatego linia MU6000 oferuje także dostęp do Smart TV. Widzowie mogą korzystać z ogromnej płatnej filmowo-serialowej biblioteki, dostępnej w ramach VoD za pośrednictwem aplikacji, takich jak na przykład HBO GO, Filmbox Live, Netflix oraz oglądać mecze najciekawszych lig piłkarskich oraz inne wydarzenia sportowe za pomocą aplikacji Eleven Sports.

Bardzo wąska ramka sprawia, że telewizory wyglądają smukło w każdym wnętrzu. Do wyboru są obudowy w czarnym lub srebrnym kolorze oraz o konstrukcji płaskiej lub zakrzywionej.

Welcome Smart Pack

Dla serii MU6000 Samsung przygotował specjalny pakiet usług, dzięki któremu widzowie w prezencie już na start otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie. Welcome Smart Pack oferuje różnego rodzaju promocje dedykowane użytkownikom Samsung Smart TV, między innymi dostępy do wybranych aplikacji filmowych.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz