Sędzia na kółkach

Trójkołowe rowerki są dla dzieciaków? Chyba kpisz, spójrz na tego trójkołowego mistrza zniszczenia i módl się, byś nigdy nie wszedł mu pod koła.

Rowery górskie są świetne, to uniwersalne pojazdy, które zawsze są pod ręką, gdy akurat najdzie cię ochota, by wyjechać w dzicz, poczuć zastrzyk adrenaliny i sprawdzić się w trudnym terenie. Ale wystarczy wyjechać na plażę lub ośnieżoną polanę, by ugrzęznąć na dobre. Tu z pomocą przychodzą rowery fatbike, z gigantycznymi oponami, którym niestraszne takie podłoże. Ale nawet one nie mogą równać się z Juggernautem, wielkooponiastym rowerem trójkołowym z dwoma grubymi kołami przy kierownicy.

To nie jest rowerek na weekendowe wypady do parku, to ciężka – ważąca 25 kilogramów – bestia gotowa przeprawić cię przez najcięższy teren. Jeśli chcesz zasiąść za jej kierownicą, przygotuj się na spory wydatek, gdyż kosztuje 3 500 dolarów. Dolicz jeszcze podatek oraz transport i już możesz iść na podryw. Z tak wielkim ogumieniem nawet nie musisz go ujeżdżać, by zebrać wokół siebie wianuszek zachwyconych kobiet… i mężczyzn, którzy będą pod wrażeniem rozmiaru twojego przyjaciela.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz