Samsung zaprezentował laptopa dla graczy

Koreańczycy chcą zaistnieć na rynku gamingowym.

firmy technologiczne rozpieszczają graczy. Dziś nie musimy już inwestować w wielkie pecety, aby cieszyć się graniem w najnowsze tytuły przy wysokich ustawieniach graficznych, współczesne laptopy są tak wydajne, że bez problemu poradzą sobie z odpaleniem najbardziej wymagających gier. Samsung zauważył potencjał w tej branży i postanowił wypuścić własnego laptopa gamingowego. Notebook Odyssey Z ma zapewnić nam zabawę na najwyższym poziomie.

To pierwszy tak intrygujący laptop Samsunga od wielu lat. Sercem tego urządzenia będzie sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 współpracujący z najnowszą pamięcią RAM DDR5 oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q. Taki zestaw pozwoli cieszyć się płynną rozgrywką w absolutnie każdej grze.

Jednak czysta specyfikacja to nie wszystko, projektanci zadbali także o wysoki komfort użytkowania, dlatego w urządzeniach z serii Odyssey Z zamontowano system chłodzenia AeroFlow Cooling System, który na bieżąco analizuje obciążenie podzespołów, w czasie rzeczywistym dostosowuje obroty wentylatorów i wtłacza chłodne powietrze dokładnie tam, gdzie potrzeba, do najbardziej rozgrzanych elementów. Efekt? Nawet podczas intensywnej pracy gry nie przycinają, a obudowa nie nagrzewa się nadmiernie.

Ciekawie prezentuje się także klawiatura, którą wyposażono w kilka interesujących przycisków funkcyjnych, m.in. do nagrywania rozgrywki oraz włączania trybu cichego, w którym sprzęt pracuje przy 22 decybelach. Na razie nie wiadomo, ile zapłacimy za ten sprzęt ani kiedy trafi do polskiej dystrybucji.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz